Justerbart förkläde med 1 stor framficka med 2 fack i 240 gr/m² ekologisk bomull. Med justerbar knapp på halsremmen.
Vinröd
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.450 x 0.400 x 0.350 M |
| Längd | 75 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Grossvikt | 0.28 kg |
| Nettovikt | 0.27 kg |
| Volym | 0.063 M3 |
| Material | Bomull |
| EAN | 8719941074675 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |