Ocean Park Jacket är designad i ett elegant fiskbensvävt tyg i en lätt, teknisk blandning som ger både komfort och flexibilitet. Med sin sofistikerade stil och genomarbetade detaljer blir den ett oumbärligt plagg i garderoben för den moderna och stilmedvetna bäraren. Materialet består av ekologisk bomull med en touch av elastan, vilket skapar en balans mellan andningsförmåga, mjuk struktur och precis lagom stretch för att kännas bekväm hela dagen. Ocean Park Jacket är stilren och mångsidig och fungerar lika bra i vardagen som i mer formella sammanhang.
- 97% ekologisk bomull, 3% elastan, Fiskbensväv
- Marmorerade knappar
- CB label på höger bröstficka
- Bröst och sidfickor
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 995,00 |
Mörk marin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Unisex |
| Material | 97% organisk bomull, 3% spandex |
| Tvättråd | Mild maskintvätt 30 grader, Tvätta med liknande färger, Blekning är inte tillåtet, Hängtorkas, Stryk inte direkt på tryck, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt, Använd inte mjukgörande medel |
| Textilvikt | 200 g/m² |
| Bruttovikt | 0.48 kg |
| Nettovikt | 0.432 kg |
| Netto förpackningsvikt | 10.8 kg |
| Bruttovolym | 0.00241 m³ |
| Nettovolym | 0.00217 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0648 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 12 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | IN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 101 st |
| Lagersaldo inkommande 20260625 | 30 st |
| Lagersaldo | 134 st |
| Lagersaldo inkommande 20260625 | 150 st |
| Lagersaldo | 244 st |
| Lagersaldo inkommande 20260625 | 270 st |
| Lagersaldo | 279 st |
| Lagersaldo inkommande 20260625 | 300 st |
| Lagersaldo | 175 st |
| Lagersaldo inkommande 20260625 | 120 st |
| Lagersaldo | 175 st |
| Lagersaldo inkommande 20260625 | 90 st |
| Lagersaldo | 118 st |
| Lagersaldo inkommande 20260625 | 30 st |
| Lagersaldo | 58 st |
| Lagersaldo inkommande 20260625 | 30 st |
Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |