Enastående prestationer och fantastiska insatser- Då krävs det priser och utmärkelser utöver det vanliga. Kristall är det magiska materialet som har förmågan att vara både festligt glamoröst och stilfullt elegant - på en och samma gång. Gör en personlig variant av en färdig statyett eller låt oss skapa något unikt för det speciella tillfället.
Orrefors är ett småländskt designföretag med formgivning och tillverkning av högkvalitativt bruks- och konstglas. Dom utvecklar, producerar och säljer ett brett bruks- och konstglassortiment för såväl privat som offentligt bruk. Orrefors är Nordens största glasbruksgrupp med en historia som sträcker sig tillbaka till 1742.
| Designer | Orrefors |
| Serie | Awards |
| Volym | 0.0015 cl |
| Vikt | 1.48 kg |
| Bredd | 7 cm |
| Höjd | 19 cm |
| Ursprungsland | CN |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 251 |
Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |