Starlite Award
Orrefors är ett småländskt designföretag med formgivning och tillverkning av högkvalitativt bruks- och konstglas. Dom utvecklar, producerar och säljer ett brett bruks- och konstglassortiment för såväl privat som offentligt bruk. Orrefors är Nordens största glasbruksgrupp med en historia som sträcker sig tillbaka till 1742.
| Serie | Awards |
| Volym | 0.00151 cl |
| Vikt | 0.856 kg |
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 15 cm |
| Ursprungsland | CN |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 378 |
Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |