Magnetisk powerbank 5000mAh med trådlös laddning 15W, via kabel 20W, i återvunnen aluminium. Utgång: DC 9V/1,66A. In/utgång: Typ-C. Stöd för Power Delivery (PD) för laddning av den senaste bärbara datorn MacPro®. Ingång/utgång: Typ-C. Levereras med extra metallring för icke magnetsika telefoner
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.365 x 0.165 x 0.128 M |
| Längd | 6.7 cm |
| Bredd | 10.2 cm |
| Höjd | 0.95 cm |
| Grossvikt | 0.157 kg |
| Nettovikt | 0.128 kg |
| Volym | 0.008 M3 |
| Material | Återvunnet Aluminium |
| EAN | 8719941073265 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 30 |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 6927 |
Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |