3 i 1 nyckelring med USB-port, Android USB-C och iOS laddningskabel. Vi graverar på på den svarta delen som tänds vid laddning.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 17,5 x 2,5 x 2,5 cm |
| Material | Metall |
| Tryckyta | 4,5 x 0,7 cm |
| Vikt | 0.022 kg |
| Antal per innerlåda | 250 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 9110 |
Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |