Kulspetspenna med tryckknapp i återvunnen ABS. Vit kropp med kontrastfärg på klips, Blått bläck.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.580 x 0.170 x 0.250 M |
| Längd | 14 cm |
| Bredd | 1 cm |
| Höjd | 14 cm |
| Grossvikt | 0.009 kg |
| Nettovikt | 0.008 kg |
| Volym | 0.025 M3 |
| Material | Återvunnen ABS |
| EAN | 8719941067318 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 100 |
| Ytterkartong (antal) | 1000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 23809 |
| 20260623 | 30000 |
Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |