Vem i rummet


Vem i rummet
Artikelnummer: KP100273
Lägsta antal: 10 st

Är du redo att höra vad dina vänner egentligen tycker om dig?

Vem i rummet är ett galet underhållande, utmanande och medryckande sällskapsspel där vi avslöjar vilken bild vi har av varandra och vad vi egentligen tycker och tror om andra. Ett spel om hur vi uppfattas i våra vänners ögon! Spelet innehåller mer än 300 galna, pinsamma och personliga frågor som alla inleds med frasen Vem i rummet.

Dra ett kort, läs frågan högt inför alla, låt alla fundera ett par sekunder, räkna till tre och låt sedan alla runt bordet peka på just den person dom tycker passar bäst som svar på frågan. Var beredd på massor av överraskningar, pinsamheter och roliga diskussioner!

Vem i rummet är det perfekta spelet för varje förfest eller middag!

Minsta orderantal: 10 st - Det går bra att blanda spel.

Pris 185,00 kr

Produktfärg

Stora spel

Antal

Totalt pris kr


Prisspecifikation




Kylskåpspoesi®

Allt började med tillverkning av små magneter med ord på hemma i studentlägenheten i Örebro. Utvecklingen gick framåt och idag strävar de efter att skapa samtal, skratt och glädje till alla som spelar deras spel. Kylskåpspoesi har spel som passar alla!


Visa samtliga produkter frånKylskåpspoesi®
Fraktinformation Frakt tillkommer, maila oss för pris
Förpackning Kommer i en förpackning
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.

Be om offert

Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.



Liknande produkter

fr. 97,50 kr

Vinga
VINGA The Yacht coffee table game

fr. 130,00 kr

Vinga
VINGA Bratzy coffee table

fr. 152,00 kr

Vinga
VINGA Fia med knuff coffee table

fr. 152,00 kr

Vinga
VINGA Luffarschack coffee table

fr. 128,00 kr

PF Concept
Brainiac uppsättning hjärngymnastik i trä med tre delar

fr. 220,00 kr

PF Concept
Monte-carlo multi-spelset


Integritet