USB, kapacitet 8 GB. Tack vare sin platta form kan den enkelt förvaras var som helst.
Vit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 8,3 x 5,2 x 0,2 cm |
| Material | Plast |
| Tryckyta | 8,3 x 5,2 cm |
| Vikt | 0.016 kg |
| Antal per innerlåda | 16 |
| Antal per ytterlåda | 400 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1126 |
Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |