KENTO Vardagsryggsäck är designad för att bära allt du behöver under dagen - den erbjuder gott om plats för dina dagliga saker och är perfekt för dagsutflykter och resor och kan vikas ihop kompakt vid behov. Den är tillverkad av RCS-certifierad återvunnen nylon med PU-baksida och har en RCS-certifierad återvunnen polyester 300T-foder och innehåller 43% certifierat återvunnet material, vilket ger en ansvarsfull och hållbar lösning. Designen har en frontflik som stängs med två remmar och magnetknappar. Under fliken finns en frontficka med dragkedja och ett rymligt huvudfack med dragsko på båda sidor, vilket ger en enkel åtkomst och säker förvaring. Inuti finns ett laptopfack för 15,6" dator, så att din enhet hålls skyddad och organiserad. Ett handtag upptill och justerbara axelremmar på ryggen säkerställer bekväm bärkomfort, medan sidofack med dragsko för flaskor ger extra praktisk användning.
• Lättvikt material
• återvunnet nylon
• Kan vikas ihop platt
• Tone-in-tone-design
• Trendigt tyg
• Utformad för bärbara datorer 14"-15,6"
• Trendig design
• Vadderat bakstycke
2.59 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 455,00 | 443,00 | 431,00 | 419,00 | 411,00 | 403,00 |
Svart
Varumärket XDXCLUSIVE är designade utifrån de senaste trenderna. Här möts funktion, färg och form i harmonisk balans. Du hittar produkter inom produktområden så som Mobile Tech, Ljud, Väskor, Drinkware, Anteckningsböcker. Vi utökar konstant vårt produktutbud så håll utkik efter våra lanseringar vilka sker månadsvis.
| Storlek | 29 x 15.5 x 53 cm |
| Vikt | 365g |
| Tryckyta | 80 x 150 mm |
| Material | återvunnet nylon,rPET |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 469 |
| Nästa Leverans : 2026-05-18 | 800 |
Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |