Robust väska som passar alla Hellbergs hörselskydd. Perfekt för förvaring och transport och förhindrar smuts, repor och skador på ditt hörselskydd. Dragkedja för snabb och enkel åtkomst.
| EAN | 7391441004171 |
| Vikt | 0.18 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 270 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Volym | 6.53 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Fyll i formuläret för att be om en offert eller ställa en fråga om den här produkten. Vi svarar alltid så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |